View
SCroll

התחדשות עירונית

מחוייבים לחזון בכל אחד מהפרויקטים שלנו

מהי התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא תהליך שבמסגרתו מחדשים שכונות מגורים וותיקות במטרה להחיות את המתחם העירוני הוותיק לצד החדש.

ב'צור מגורים' מתכננים את המתחם החדש בהתאם לאופי השכונה הקיים ובונים מתחם חדש ומודרני הכולל שטחי מסחר, מבנים ציבוריים ושטחים ירוקים, המשתלבים ברקמה המיוחדת של הרחוב.

היתרונות שלנו

עיצוב פנים

סביבת מגורים נכונה צריכה לספק מענה אולטימטיבי, הן לצורך של כל אחד ואחת בחיבור בין אישי והן לצורך בפרטיות. לכן, אנו מתכננים את הדירות שלנו תוך הקפדה על יצירת מרחב פונקציונלי, מרווח ומואר. אנו מציעים מגוון רחב של דירות, תוך התחשבות בצרכים וברצונות של כל משפחה בכל גודל ובכל שלב בחייה.

מפרט מפנק

צוות 'צור מגורים' מחויב לסטנדרטים גבוהים בכל שלב, החל מתכנון קפדני וביצוע מדויק, ועד לשירות לקוחות יוצא דופן. עבורנו, תכנון וביצוע איכותיים הם לא רק עניין של אסתטיקה, אלא גם עניין של בטיחות ונוחות, וחלק בלתי נפרד מהדרך להגשים חלום. בפרויקטים שלנו אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים.

מיקום מנצח

אנו מודעים לחשיבות המיקום בבחירת נכס נדל"ן, ומשקיעים מאמצים רבים באיתור מיקומים מבוקשים, תוך התחשבות בצרכים וברצונות של הדיירים. אנו מחפשים מקומות שבהם אנשים יכולים לחיות בנוחות, להתפתח ולגדל משפחה בנחת.
אנו מודעים גם למשמעות המיקום לאלה שכבר בחרו קהילה והיכן לגור והאזור עצמו מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם, לכן נפעל ב'צור מגורים' לשמור לדיירים על הסביבה המוכרת ובכל זאת לשפר משמעותית את חייהם במקביל.

פיתוח סביבתי

עבורנו, מיקום הוא רק ההתחלה. אנו מאמינים כי קהילה חזקה ותומכת תורמת רבות לרמת החיים של הדיירים. חיבור הדיירים והבניין למיקום ולקהילה שסביבם הוא המפתח ליצירת סביבת מגורים איכותית ומספקת. לכן, הפרויקטים שלנו מתוכננים תוך התחשבות במרקם החיים של הקהילה ופיתוח שטחים ירוקים, חיי חברה, מקומות מפגש ציבוריים ומגוון שירותים קהילתיים התואמים את אורח החיים וערכי הקהילה.

הצטרפו לקהילה איכותית והגשימו לעצמכם את החלום על הבית!

השאירו פרטים
Arrow Icon

כך מתבצע תהליך
התחדשות עירונית

הצעד הראשון ביציאה להתחדשות עירונית הוא הדיירים הוותיקים.

בעלי הדירות בבניין הישן הם אלה שיוזמים את היציאה לתהליך. הם מחליטים שהם מעוניינים בהתחדשות עירונית לנכסים שלהם כדי להנות מהשיפור לאיכות החיים, עליית שווי הנכס, והזכאות שהם מקבלים כתוצאה מחידוש הדירה וסביבת המגורים:

הצעדים הבאים

בחירת נציגים

בעלי הדירות בוחרים נציגות דיירים. זהו גוף שמייצג את כלל בעלי הדירות בפני היזם והרשויות המקומיות, והוא נבחר ברוב קולות הדיירים. תפקיד הנציגות הוא לוודא את קידום הפרויקט, לחתום על הסכמים ככל הנדרש, ולהיות בקשר עם היזם והרשויות כולל ניהול מו"מ.

בחירת יזם

נציגות הדיירים בוחרת יזם. זהו יזם נדל"ן מנוסה ובעל רקורד מוצלח בהשלמת פרוייקטים להתחדשות עירונית, והוא אחראי על ביצוע כל חלקי הפרויקט, כולל הצעת תנאי תשלום נוחים לדיירים, הכנת תכנון, קבלת אישורים מהרשויות המתאימות, איתור אדריכלים וקבלני ביצוע, וידוא עמידה בזמני ומפרט הפרויקט כפי שהוגדרו מראש, ושמירה על קשר ועדכון הדיירים.

חתימה על הסכם עם היזם

חתימה על הסכם עם היזם. ההסכם קובע את זכויות וחובות הצדדים, וכולל התייחסות לנושאים מהותיים כמו היקף הפרויקט ושטח הדירות שיקבלו הדיירים, פיצוי כספי או דיור חלופי לתקופת הקמת הפרויקט, הגוף הפיננסי שמלווה את הפרויקט, והחובות והתמורות ליזם כמו מימון הובלה, נשיאה בתשלומי מיסים ואגרות, מספר ושטח הדירות שיקבל.

תכנון הפרויקט

היזם פועל לקבלת האישורים הנדרשים. על הרשויות המקומיות לאשר את הפרויקט טרם יציאתו לדרך, כולל קבלת היתרי דיפון וחפירה, היתרי בנייה, ואישור התוכניות. במקביל היזם בוחר קבלני ביצוע ואדריכלים.

התחלת הבנייה

היזם יוצא לביצוע. אחרי שקיבל את כל האישורים על התוכניות, היזם מתחיל בבניית הבניין החדש, כאשר במהלך תקופת הפרויקט הדיירים עוברים לדירות זמניות או מקבלים פיצוי כספי.

הידעת? בפרויקטי פינוי בינוי של קבוצת צור כל דייר מקבל ערבות כספית מלאה לפי שווי הדירה החדשה!

מסירת הדירות

מסירת הדירות בבניין המחודש. הדיירים מקבלים את הדירות החדשות שלהם עם סיום הבנייה, כולל הדרכה על חלקי הבניין ומפרט הדירה.

העדכונים האחרונים
לכל הכתבות
Arrow Icon

צרו קשר

הגיע הזמן למשהו חדש:
הצטרפו לקהילה איכותית והגשימו לעצמכם את החלום על הבית!

*בשליחת טופס זה הנכם מאשרים את מדיניות הפרטיות שלנו.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.